Відбір до Євро-2008 закінчено

Спорт 22 листопада, 2007, 11:13 275
В середу стали відомі всі 16 збірних, які влітку наступного року боротимуться за титул найсильнішої команди континенту.

Після завершальних матчів відбірного турніру Євро-2008 визначилися ще чотири збірні, які забезпечили собі участь у фінальному турнірі першості континенту. Ними стали команди Росії, Португалії, Туреччини і Швеції.

Про неймовірну розв'язку подій у групі E ми детально розповідали

У групі А португальці вдома утримали нульову нічию з фінами, і цей результат дозволив команді Луїса Феліпе Сколарі утримати друге місце. Перше місце посіла збірна Польщі, яка в гостях зіграла внічию з командою Сербії.

У групі С за другу путівку боролися команди Норвегії і Туреччини, причому турки випереджали суперників на одне очко. У завершальних матчах обидві збірні добилися перемог: Туреччина вдома обіграла Боснію і Герцеговину з рахунком 1:0 (переможний гол забив Ніхат), а Норвегія в гостях розгромила Мальту з рахунком 4:1.

В результаті положення команд не змінилося, на Євро-2008 поїде Туреччина. Перше місце в цій групі посіли чемпіони Європи греки.

Нарешті, в групі F другу путівку завоювала збірна Швеції, що у Стокгольмі переграла команду Латвії з рахунком 2:1. Вже на першій хвилині матчу Маркус Алльбак відкрив рахунок, проте Юріс Лайзанс відновив рівновагу у середині першого тайму. Та все ж, через 12 хвилин після відновлення зустрічі Келлстрем забив переможний гол.

Збірна Північної Ірландії, яка боролася зі скандінавами за місце на Євро-2008, в гостях поступилася переможцям групи іспанцям з рахунком 0:1.

Таким чином, склад учасників чемпіонату Європи виглядає таким чином: Швейцарія, Австрія, Польща, Португалія, Італія, Франція, Греція, Туреччина, Румунія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Хорватія, Росія, Чехія і Німеччина.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / Lenta.ru / К.К.