Результати всіх матчів другого туру відбірного турніру на чемпіонат світу-2014 у Бразилії.
У вівторок, 11 вересня, відбулися матчі другого туру відбірного турніру на чемпіонат світу-2014.
Сьогодні свій турнірний шлях почала збірна України. Команда Блохіна взяла очко на "Уемблі".
ВІДБІРНИЙ ТУРНІР НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2014
1 тур / 2 ТУР / 3 тур / 4 тур / 5 тур / 6 тур / 7 тур / 8 тур / 9 тур / 10 тур / 11 тур
Вівторок, 11 вересня | |||||
ГРУПА А | |||||
Нові Сад. "Караджордже". Головний арбітр: Дуарте Гомес (Португалія) | |||||
СЕРБІЯ | УЕЛЬС | 6 - 1 | |||
1:0 Александар Коларов, 16' 2:0 Зоран Тошич, 24' 2:1 Гарет Бейл, 31' 3:1 Філіпп Джурічич, 39' 4:1 Душан Тадіч, 55' 5:1 Браніслав Іванович, 80' 6:1 Міралем Сулеймані, 90' |
|||||
Брюссель. "Руа Бодуен". Головний арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія) | |||||
БЕЛЬГІЯ | ХОРВАТІЯ | 1 - 1 | |||
0:1 Іван Перішич, 6' 1:1 Гійом Жийє, 45'+2' |
|||||
Глазго. "Хемпден Парк". Головний арбітр: Сергій Карасєв (Росія) | |||||
ШОТЛАНДІЯ | МАКЕДОНІЯ | 1 - 1 | |||
0:1 Нікольче Новескі, 11' 1:1 Кенні Міллер, 43' |
|||||
ГРУПА B | |||||
Модена. "Альберто Бралья". Головний арбітр: Антті Мунукка (Фінляндія) | |||||
ІТАЛІЯ | МАЛЬТА | 2 - 0 | |||
1:0 Маттіа Дестро, 5' 2:0 Федеріко Пелузо, 90'+2' |
|||||
Софія. "Васіл Левскі". Головний арбітр: Штефан Штудер (Швейцарія) | |||||
БОЛГАРІЯ | ВІРМЕНІЯ | 1 - 0 | |||
1:0 Станіслав Манолєв, 43' Вилучення: Светослав Дяков, 73' - Маркос Пізеллі, 73'; Геворг Казарян, 77' |
|||||
ГРУПА C | |||||
Мальме. "Мальме Нью Стедіум". Головний арбітр: Сергій Бойко (Україна) | |||||
ШВЕЦІЯ | КАЗАХСТАН | 2 - 0 | |||
1:0 Расмус Ельм, 37' 2:0 Маркус Берг, 90'+4' |
|||||
Відень. "Ернст Хаппель". Головний арбітр: Бьорн Куйперс (Нідерланди) | |||||
АВСТРІЯ | НІМЕЧЧИНА | 1 - 2 | |||
0:1 Марко Ройс, 44' 0:2 Месут Озіл, 52' - пенальті 1:2 Златко Юнузович, 57' |
|||||
ГРУПА D | |||||
Бухарест. "Націонал Арена". Головний арбітр: Павле Радованович (Чорногорія) | |||||
РУМУНІЯ | АНДОРРА | 4 - 0 | |||
1:0 Габріел Торже, 29' 2:0 Костін Лазер, 44' 3:0 Маріус Геман, 90'+1' 4:0 Александру Максім, 90'+3' |
|||||
Стамбул. "Шюкрю Сараджоглу". Головний арбітр: Марцин Борскі (Польща) | |||||
ТУРЕЧЧИНА | ЕСТОНІЯ | 3 - 0 | |||
1:0 Емре Белезоглу, 44' 2:0 Умут Булут, 60' 3:0 Сельчук Інан, 75' Вилучення: Енар Яагер, 20' (Естонія) |
|||||
Будапешт. "Ференц Пушкаш". Головний арбітр: Педру Проенса (Португалія) | |||||
УГОРЩИНА | НІДЕРЛАНДИ | 1 - 4 | |||
0:1 Джермейн Ленс, 7' 1:1 Болаж Джуджак, 7' - пенальті 1:2 Мартінс Інді, 19' 1:3 Джермейн Ленс, 53' 1:4 Клаас-Ян Хунтелаар, 74' |
|||||
ГРУПА E | |||||
Ларнака. "Антоніс Пападопулос". Головний арбітр: Себастьєн Дельфер'єр (Бельгія) | |||||
КІПР | ІСЛАНДІЯ | 1 - 0 | |||
1:0 Костас Макрідіс, 57' Вилучення: Сольві-Гейр Йонссон, 87' |
|||||
Осло. "Уллєвол". Головний арбітр: Фират Айдинус (Туреччина) | |||||
НОРВЕГІЯ | СЛОВЕНІЯ | 2 - 1 | |||
0:1 Марко Шулер, 17' 1:1 Маркус Хенріксен, 26' 2:1 Йон-Арне Ріісе, 90'+4' - пенальті |
|||||
Люцерн. "Свісспорарена". Головний арбітр: Овідіу Алін Хецеган (Румунія) | |||||
ШВЕЙЦАРІЯ | АЛБАНІЯ | 2 - 0 | |||
1:0 Джердан Шакірі, 22' 2:0 Гьокхан Інлер, 68' - пенальті |
|||||
ГРУПА F | |||||
Рамат-Ган. "Рамат-Ган". Головний арбітр: Марк Клаттенбург (Англія) | |||||
ІЗРАЇЛЬ | РОСІЯ | 0 - 4 | |||
0:1 Олександр Кержаков, 6' (прекрасний удар зі штрафного у ближній кут з 20-ти метрів) 0:2 Олександ Кокорін, 18' (захисники збили Бистрова у штрафному майданчику, але м'яч підібрав Кокорін і пробив у сітку) 0:3 Олександр Кержаков, 64' (Файзулін навісив з лівого флангу на дальню стійку, звідки Кержаков зльоту розстріляв Авата) 0:4 Віктор Файзулін, 77' (Самєдов з правого флангу м'яко навісив на ближню стійку, а Файзулін в дотик переправив м'яч у сітку) Попередження: Ейтан Тібі, 43'; Йоав Ців, 51' - Денис Глушаков, 58'; Сергій Ігнашевич, 60' |
|||||
Белфаст. "Віндзор Парк". Головний арбітр: Владо Глоджович (Сербія) | |||||
ПІВНІЧНА ІРЛАНДІЯ | ЛЮКСЕМБУРГ | 1 - 1 | |||
1:0 Дін Шилз, 14' 1:1 Даніел Де Мота, 87' |
|||||
Брага. "Брага Мунісіпал". Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща) | |||||
ПОРТУГАЛІЯ | АЗЕРБАЙДЖАН | 2 - 0 | |||
1:0 Сілвестр Варела, 63' 2:0 Елдер Поштіга, 85' 3:0 Бруну Алвеш, 89' |
|||||
ГРУПА G | |||||
Зеніца. "Біліно Поле". Головний арбітр: Деніз Айтекін (Німеччина) | |||||
БОСНІЯ і ГЕРЦЕГОВИНА | ЛАТВІЯ | 4 - 1 | |||
0:1 Каспарс Горкшс, 5' 1:1 Звєздан Місімович, 12' 2:1 Міралем П'яніч, 44' 3:1 Звєздан Місімович, 54' 4:1 Едін Джеко, 90'+2' |
|||||
Братислава. "Пасієнкі". Головний арбітр: Саймон Лі Еванс (Уельс) | |||||
СЛОВАЧЧИНА | ЛІХТЕНШТЕЙН | 2 - 0 | |||
1:0 Марек Сапара, 36' 2:0 Мартін Якубко, 78' |
|||||
Пірей. "Георгіос Караїскакіс". Головний арбітр: Марк Кортні (Північна Ірландія) | |||||
ГРЕЦІЯ | ЛИТВА | 2 - 0 | |||
1:0 Антоніс Нініс, 55' 2:0 Костас Мітроглу, 72' |
|||||
ГРУПА H | |||||
Серравалле. "Олімпіко". Головний арбітр: Ніл Дойл (Ірландія) | |||||
САН-МАРИНО | ЧОРНОГОРІЯ | 0 - 6 | |||
0:1 Лука Джорджевич, 24' 0:2 Фатос Бечірай, 26' 0:3 Фатос Бечірай, 53' 0:4 Ельсад Еверотіч, 69' 0:5 Андрія Делібашич, 78' 0:6 Андрія Делібашич, 82' |
|||||
Вроцлав. "Мейскі". Головний арбітр: Іліас Спатас (Греція) | |||||
ПОЛЬЩА | МОЛДОВА | 1 - 0 | |||
1:0 Якуб Блащиковськи, 33' - пенальті | |||||
Лондон. "Уемблі". Головний арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина) | |||||
АНГЛІЯ | УКРАЇНА | 1 - 1 | |||
0:1 Євген Коноплянка, 38' (півзахисник "Дніпра" прибрав на замасі Джеррарда і фантастично пробив у праву дев'ятку) 1:1 Френк Лемпард, 87' - пенальті (Хачеріді зіграв рукою у власному штрафному майданчику і Лемпард реалізував пенальті) Вилучення: Стівен Джеррард, 88' |
|||||
ГРУПА I | |||||
Тбілісі. "Борис Пайчадзе". Головний арбітр: Свейн Моен (Норвегія) | |||||
ГРУЗІЯ | ІСПАНІЯ | 0 - 1 | |||
0:1 Роберто Солдадо, 86' | |||||
Париж. "Стад-де-Франс". Головний арбітр: Хюсейн Гечек (Туреччина) | |||||
ФРАНЦІЯ | БІЛОРУСЬ | 3 - 1 | |||
1:0 Етьєн Капуе, 49' 2:0 Крістоф Жаллє, 68' 2:1 Антон Путіло, 72 3:1 Франк Рібері, 80' На 72-й хвилині Сергій Корніленко не реалізував пенальті |