Відеоогляд 12-го туру чемпіонату України з футболу

Селезньов і Ко розгромили "Зорю"© shakhtar.com
Спорт 3 жовтня, 2011, 14:02 1092 2
У 12-му турі не зафіксовано жодної нічиєї. Пять перемог на рахунку господарів і три матчі виграли гості.

Вихідними відбулися матчі 12-го туру вітчизняної футбольної Прем'єр-ліги і чемпіонат пішов на двотижневу перерву, пов'язану з матчами національних збірних.

Лідери чемпіонату після важких єврокубкових матчів здобули перемоги. "Шахтар", пропустивши від "Зорі" у середині першого тайму, відповів чотирма м'ячами у ворота Ігоря Шуховцева.

"Динамо" здобуло важку перемогу над ще одним учасником єврокубків, полтавською "Ворсклою" - кияни, поступившись полтавцям у першому таймі, відзначились двома м'ячами по перерві.

А "Металіст" з мінімальним рахунком обіграв на виїзді "Іллічівець". Після удару Едмара захисник вибив м'яч вже з-за лінії воріт.

На четверте місце піднявся столичний "Арсенал". "Каноніри" у компенсований час вирвали перемогу над донецьким "Металургом". Відзначився Андрій Богданов на третій компенсованій хвилині. Це перша домашня перемога киян у чемпіонаті.

Не відстає від "канонірів" і "Кривбас". Криворожці, граючи годину у меншості, обіграли аутсайдера чемпіонату "Оболонь". Перемогу господарям приніс влучний удар Руслана Костишина на 78-й хвилині.

Львівські "Карпати" виграли західноукраїнське дербі у "Волині". Матч у Луцьку закінчився з рахунком 0:2. Львів'яни перервали свою безвиграшну серію, а от лучани не знають радощів перемог вже шість турів. До того ж, у матчі з "Динамо", який відбудеться 16 жовтня, Віталій Кварцяний не зможе розраховувати на трьох гравців основного складу - Яна Масло, Ванче Шикова і Майкона. Захисники отримали четверті жовті картки і будуть змушені пропустити по одній грі. А найкращий голеадор чемпіонату отримає щонайменше один матч дискваліфікації за червону картку.

Нарешті порадував своїх уболівальників "Дніпро". Підопічні Хуанде Рамоса не залишили каменя на камені від оборони "Олександрії". Пропустивши першими, дніпропетровці відвантажили у ворота гостей з Кіровоградщини п'ять м'ячів.

Не обійшлося в цьому турі без скандалу. "Чорноморець" обіграв "Таврію" з рахунком 1:0. А єдиний гол бразильський захисник Леонардо забив рукою, що добре видно на відеоповторах. У кримчаків був весь матч (одесити відзначилися на другій хвилині), аби відігратися, але "моряки" відстояли потрібний результат.

Матчі наступного туру відбудуться з 14 по 16 жовтня.