Відеоогляд 5-го туру чемпіонату України

"Шахтар" святкує перемогу© shakhtar.com
Спорт 8 серпня, 2011, 13:57 1088 1
Огляд найцікавіших моментів усіх матчів п'ятого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У 5-му турі чемпіонату України лідери вітчизняного футболу спокійно розібралися зі своїми суперниками. Однак не обійшлося і без неочікуваних результатів.

Недовго судилося "Кривбасу" тішитися високим турнірним положенням. В номінальному центральному матчі 5-го туру донецький "Шахтар" на "Донбас-Арені" переміг команду Максимова з рахунком 2:0.

Київське "Динамо" перервало трьохмачеву безвиграшну серію, обігравши вдома львівські "Карпати" з рахунком 2:0.

Свій домашній матч також виграв харківський "Металіст", здолавши "Олександрію" – 2:1. Гості спромоглися лише на гол престижу.

А ось дніпропетровський "Дніпро" сенсаційно зіграв у нічию з одеським "Чорноморцем". "Моряки" зуміли відігратися на останній компенсованій хвилині матчу.

Столична "Оболонь" досі не може розпечатати ворота суперників. У матчі з "Таврією" у Сімферополі кияни зіграли у нульову нічию.

Луцька "Волинь" здобула другу поспіль виїзну перемогу. Лучани здолали маріупольський "Іллічівець".

В Алчевську луганська "Зоря" мінімально обіграла донецький "Металург".

Завершив тур поєдинок у Полтаві, де "Ворскла" програла київському "Арсеналу" 0:2. Каноніри скористалися втомою полтавчан після матчу зі "Слайго Роверс" у Лізі Європи і зуміли взяти максимум у матчі.