Огляд усіх повторних матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів (відео)

Відеоогляд матчів, які відбулися 24 серпня© uefa.com
Спорт 25 серпня, 2011, 09:12 1807
Відеоогляд заключних матчів плей-офф раунду Ліги чемпіонів, які відбулися 24 серпня.

У середу, 24 серпня, відбулися заключні матчі плей-офф раунду Ліги чемпіонів, за підсумками яких чеська "Вікторія", англійський "Арсенал", білоруський БАТЕ, португальська "Бенфіка" і французький "Ліон" вибороли путівки у груповий етап турніру.

ВІКТОРІЯ ПЛЬЗЕНЬ (Чехія) - КОПЕНГАГЕН (Данія)- 2:1 (3:1 - перший матч)

Чеська "Вікторія" сенсаційно пробилася у груповий раунд Ліги чемпіонів здолавши з загальним рахунком 5:2 учасника 1/8 фіналу торішньої Ліги чемпіонів данський "Копенгаген".

Дебютант Ліги чемпіонів розібрався з чемпіоном Данії і в повторному матчі.

"Копенгаген" відкрив рахунок у грі в середині першого тайму. А вже під кінець другого голи Марека Бакоша і Міхала Дуріса принесли господарям заслужену перемогу над данцями.

УДІНЕЗЕ (Удіне, Італія) - АРСЕНАЛ (Лондон, Англія) - 1:2 (0:1)

Лондонський "Арсенал" незважаючи на невдалу гру у чемпіонаті Англії, спромігся перемогти італійський "Удінезе" і в повторній зустрічі плей-офф раунду Ліги чемпіонів.

Хоча на 39-й хвилині гри італійці зрівняли рахунок за сумою двох зустрічей, додавши інтриги в протистояння. Це Антоніо Ді Натале пробив головою з 12-ти метрів.

Але "каноніри" після перерви відновили паритет у матчі зусиллями Робіна ван Персі.

Проте італійці могли знову вийти вперед. Арбітр зустрічі призначив пенальті за гру рукою Томаса Вермалена. На щастя лондонців, Войцех Щесни парирував удар того ж Ді Натале.

"Каноніри" одразу ж скористалися розгубленістю свого суперника, організувавши швидку атаку, яку вдало завершив Тео Уолкотт.

Штурм (Грац, Австрія) – БАТЕ (Борисов, Білорусь) – 0:2 (1:1)

Чемпіон Білорусі БАТЕ після домашньої нічиї у першому матчі проти австрійського "Штурму", розібрався з ним на виїзді.

Спочатку Олександр Володько подарував білорусам надію на вихід у груповий етап. А в середині другого тайму Марко Сіміч зняв всі питання щодо переможця протистояння.

БЕНФІКА (Лісабон, Португалія) – ТВЕНТЕ (Енсхеде, Нідерланди) – 3:1 (2:2)

Португальська "Бенфіка" після виїзної нічиї у першому матчі проти голландського "Твенте", вдома розгромила віце-чемпіона Нідерландів з рахунком 3:1.

Дубль Акселя Вітселя та гол Луїзао забезпечили господарям поля місце у груповому етапі Ліги чемпіонів.

"Твенте" спромігся лише на гол престижу, який на 85-й хвилині забив Браян Руїс.

РУБІН (Казань, Росія) - ОЛІМПІК (Ліон, Франція) 1:1 (1:3)

І нарешті, французький "Ліон" вибив казанський "Рубін" у Лігу Європи, обігравши підопічних Курбана Бердиєва з загальним рахунком 4:2.

Нагадаємо, що у четвер, 25 серпня, відбудеться жеребкування групового турніру. Своїх суперників дізнається донецький "Шахтар". Пряму трансляцію зі Ньону дивіться на телеканалі "2+2" та на "Проспорті".

"Рубін" вилетів з Ліги чемпіонів (відео)

Ліга чемпіонів. "Динамо", "Баварія" і "Вільярреал" у груповому турнірі (відео)

Луческу: ми робимо помилки, за які будемо платити в Лізі чемпіонів

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л.