Відьмак наворожив Нері Кастільо травму

Спорт 12 лютого, 2009, 17:16 706 1
Збірна Мексики програла збірній США у відборі до ЧС-2010, а гравець "Шахтаря" отримав травму під час матчу.

Гравець донецького "Шахтаря" мексиканець Нері Кастільо травмувався у виїзному кваліфікаційному матчі своєї збірної проти команди Сполучених Штатів. Кастільо провів на полі лише 34 хвилини, отримав травму і був замінений. Про серйозність травми гравця поки нічого не відомо.

Тренер збірної Мексики Свен-Горан Ерікссон лише відзначив після матчу, що Нері може надовго вибути з ладу, і він дуже засмучений цією обставиною.

Нагадаємо, що "Шахтар" додатково заявив на другу половину сезону Кастільо, який повернувся з оренди до "Манчестер Сіті".

Цікаво, що напередодні матчу проти американців мексиканці звернулися до відомого тамтешнього відьмака Антоніо Васкеса.

Нащадки ацтеків вже десять років не вигравали на території північних сусідів – тому Антоніо прочитав кілька заклять, згадав імена богів і пообіцяв покласти край нещастю. Він, зокрема сказав, що у матчі буде багато сутичок, грубощів, а єдиний і переможний гол мексиканці заб’ють у першому таймі.

Однак сталося усе навпаки… Усі чари Васкеса обернулися проти мексиканців, які програли матч з рахунком 0:2. Причому вирішальний м'яч американці забили саме у першому таймі (відзначився Майкл Бредлі, який подвоїв перевагу своєї команди на останній хвилині матчу).

Єдине, що відьмак вгадав – це те, що матч буде "брудним". Але постраждали від цього тільки мексиканці – Кастільо отримав травму, а іншого гравця "зелених" Рафаеля Маркеса у другому таймі вилучили з поля…

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Террикон / ТСН.ua / К.К.