Відсторонено суддю, який вкрав перемогу у збірної США

Кулібалі не зарахував чистий гол американців© Getty Images/Fotobank
Спорт 22 червня, 2010, 14:34 1285
Малійського арбітра Коману Кулібалі і всю його бригаду відсторонено до завершення Мундіалю.

У ФІФА розглянули епізод з не зарахованим голом, який трапився на останніх хвилинах матчу Словенія - США (2:2). Керівництво ФІФА прийняло рішення відсторонити до кінця чемпіонату світу головного арбітра того матчу малійця Коману Кулібалі і всю його бригаду.

Нагадаємо, що на 86-й хвилині зустрічі американець Моріс Еду забив гол, проте Кулібалі угледів порушення правил у Майкла Бредлі, який нібито перешкоджав словенському захисникові, і скасував гол. Хоча на відеоповторі видно, що відразу троє гравців збірної Словенії порушували правила в власному карному майданчику.

Нагадаємо, що це вже друга суддівська помилка, яку визнали у ФІФА. Раніше в суддівському комітеті ФІФА прийшли до висновку, що гол аргентинського захисника Габріеля Хайнце у матчі Аргентина - Нігерія був забитий не за правилами.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Goal.com / А.Р.