Вирішальний буліт Савицького

Спорт 27 вересня, 2007, 11:05 652
Київський "Сокіл" у повторному матчі з "Аріадою-Акпарс" зміг здобути перемогу лише в серії післяматчевих булітів.

Важкою перемогою "Сокола" у рамках відкритої першості Росії з хокею серед команд Вищої ліги закінчилася повторна домашня зустріч київської команди із волжською "Аріадою-Акпарс".

Закидати шайби суперники почали у другому періоді. На останню перерву команди пішли за нічийного рахунку. "Аріада" двічі, зусиллями Альберта Вафіна і В'ячеслава Андрєєва, виходила вперед, але "Сокіл" обидва рази досить швидко відповідав своїми результативними атаками. По голу в активі Романа Малова і Олександра Савицького.

На старті останнього періоду "Аріада-Акпарс" втретє вийшла вперед. Відзначився Айдар Міфтахов.

Врятував "Сокіл" від поразки його найкращий у цьому сезоні голеадор – Олександр Бобкін, який закинув вже свою 5-ту шайбу в чемпіонаті.

Нічийний рахунок 3:3 зберігся і після овертайму. Визначити переможця суперники зуміли в серії булітів. Тріумфувати "Соколу" дозволив влучний кидок Олександра Савицького.

Наступний суперник "Сокола" - самарський ЦСК ВВС - знову програв "Бєлгороду". Цього разу з рахунком 0:1.