Віта Семеренко вперше у призах на Кубку світу

Спорт 21 грудня, 2008, 11:44 333
Українська біатлоністка Віта Семеренко у гонці на 7,5 км у Хохфільцені поступилась лише двом росіянкам - Світлані Слєпцовій та Єкатерині Юр'євій.

Останній спринт біатлоністок у 2008 році став щасливим для українки Віти Семеренко – вона посіла третє місце! Вперше в сезоні для жіночої команди України і вперше для сестер Семеренко в кар'єрі, одна з них піднялася на п'єдестал пошани в особистій гонці Кубка світу.

Блискуча стрільба і стрімкий хід нашої юної біатлоністки забезпечили цей безумовний успіх усієї української команди. У нинішньому сезоні в спринтерській гонці Віта вже одного разу була близька до підкорення п'єдесталу пошани, але в Остерсунді фінішувала четвертою, і ось – довгоочікуваний крок вперед!

Приємно, що не залишилися осторонь від розподілу очкових позицій також і інші наші дівчата: Валентина Семеренко фінішувала 20-ю, Оксана Хвостенко, Олена Підгрушна і Лілія Вайгіна-Єфремова також зуміли поповнити свій очковий багаж у заліку Кубка світу і дозволили нашій збірній повернути собі четверте місце у заліку Кубка націй.

Ну а переможним дуплетом вистрілили російські спортсменки: лідер Кубка світу Світлана Слєпцова, попри промах, виявилася найшвидшою, випередивши подругу по команді Єкатерину Юрьєву.

Чоловічу гонку на 10 км виграв норвежець Ларс Бергер, другим став його співвітчизник Александер Ус, третім – Дмитро Ярошенко з Росії. Троє українців фінішували в "очковій зоні" – Андрій Дериземля (17-й), В'ячеслав Деркач (25-й) та Роман Прима (26-й) – всі вони зробили по 1 промаху.

Сьогодні 3-й етап Кубка світу з біатлону завершується естафетними гонками.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Федерація біатлону України / К.К.