Визначились фіналісти Кубка Стенлі

"Філадельфія" востаннє вигравала НХЛ у 1975 році© AFP
Спорт 25 травня, 2010, 10:15 849
"Філадельфія Флаєрс" і "Чикаго Блекхокс" зіграють у фіналі Кубка Стенлі.

"Філадельфія Флаєрс" і "Чикаго Блекхокс" зіграють у фінальній серії Кубка Стенлі-2010.

"Льотчики" з рахунком 4:1 виграли півфінальну серію у "Монреаль Канадієнс". У п'ятому матчі "Флаєрс"перемогли "Канадієнс" з рахунком 4:2.

Гра почалася зі швидкого гола канадців на першій хвилині, однак уже до кінця першого періоду "льотчики" зуміли зрівняти рахунок, а на початку другої 20-хвилинки хокеїсти "Філадельфії" закинули ще дві шайби у ворота суперників. У заключному періоді команди обмінялися голами.

Суперник "Філадельфії" по фінальної серії визначився днем раніше, ним став клуб "Чикаго Блекхокс". Чорні яструби з рахунком 4:0 виграли серію у "Сан-Хосе Шаркс". Чиказькі хокеїсти не виходили у фінал з 1992 року, а останній раз ставали володарями Кубка Стенлі майже 50 років тому.

Натомість, "Філадельфія Флаєрс" вигравала головний трофей НХЛ у 1975 році. Варто відзначити, що "льотчики" потрапили в плей-офф в останній момент, набравши необхідні для виходу у фінальну стадію чемпіонату очки в завершальному матчі сезону.