Визначились півфіналісти Ліги чемпіонів (відео)

Рауль забив 72-й гол у єврокубках
Спорт 14 квітня, 2011, 09:19 12711
Боротьбу за Кубок чемпіонів продовжать "Реал", "Барселона", "Шальке" та "Манчестер Юнайтед".

12 і 13 квітня відбулись чветьфінальні матчі Ліги чемпіонів, за підсумками яких боротьбу на турнірі продовжать іспанські "Реал" і "Барселона", німецький "Шальке" та англійський "Манчестер Юнайтед".

Чинний переможець Ліги чемпіонів "Інтер" вибув із подальшої боротьбі за збереження титулу, програвши "Шальке" й в повторному чвертьфінальному поєдинку - 1:2. На голи Рауля Гонсалеса та Бенедікта Геведеса команда Леонардо спромоглася відповісти лише єдиним влучним ударом Тьяго Мотти.

Натомість мадридський "Реал" і у другому матчі обіграв лондонський "Тоттенхем Хотспур". Єдиний гол забив Кріштіану Роналду. "Реал" вперше з 2003 року вийшов у півфінал.

На Королівський клуб очікує протистояння з "Барселоною".

Нагадаємо, що у перших матчах "Реал" розгромив "Тоттенхем Хотспур" з рахунком 4:0, а "Шальке" декласувало "Інтер" з рахунком 5:2.

Нагадаємо, що у інших чвертьфінальних парах "Барселона" перемогла "Шахтар" (5:1, 1:0), а "Манчестер Юнайтед" виявився сильнішим за "Челсі" (2:1, 1:0).