Визначилися чемпіони Бразилії і Латвії

Радість гравців клубу "Сан-Паулу". (Фото - saopaulofc.net)
Спорт 1 листопада, 2007, 18:24 631
У двох країнах з різних континентів в середу визначився футбольний чемпіон: в Бразилії їм став клуб "Сан-Паулу", а в Латвії – "Вентспілс".

Бразильський клуб "Сан-Паулу" з однойменного міста достроково став переможцем національного чемпіонату країни з футболу.

Обігравши на домашньому стадіоні "Морумбі" клуб "Америка" з рахунком 3:0, футболісти "Сан-Паулу" набрали 73 очка, чим гарантували собі п'ятий у своїй історії титул чемпіонів Бразилії.

У найближчого конкурента, що розташовується на другому рядку турнірної таблиці, клуба "Сантос", на 15 очок менше, і наздогнати лідера за чотири ігри, що залишилися немає ніякої можливості.

"Вентспілс"
Радість гравців клубу "Вентспілс". (Фото - Uefa.com)
Чемпіоном Латвії вдруге в історії став клуб "Вентспілс". Команда Романа Григорчука в гостях виграла у "Сконто" відкладений матч 23-го туру і за тур до закінчення першості стала недосяжною для суперників.

Автором золотого голу став нападаючий Ігор Слесарчук.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / uefa.com / К.К.