Визначився суперник "Мілана"

Спорт 10 грудня, 2007, 16:51 277
У півфіналах футбольного Кубка світу серед клубних команд зустрінуться: "Мілан" (Італія) – "Урава Ред Даймондс" (Японія) і "Бока Хуніорс" (Аргентина) – "Етуаль" (Туніс).

Четвертим учасником 1/2 фіналу Кубка світу FIFA серед клубів стала команда-господар футбольного турніру в Японії – "Урава Ред Даймондс".

В останньому чвертьфіналі повторився вирішальний поєдинок азійської Ліги чемпіонів. "Урава" знову перемогла іранський "Сепахан". Цього разу з рахунком 3:1.

Японці відкрили рахунок на 32-й хвилині. Після прострілу м’яч у ворота іранців переправив Ючіро Нагаї. Вдруге в гол значна перевага "Ред Даймондс" втілилася на 54-й хвилині - блискучий м’яч провів бразилець Вашингтон.

Остаточно добив "Сепахан" його ж гравець. На 70-й хвилині Хаді Агхілі вразив власні ворота. Голом-престижу за іранську команду наприкінці гри відзначився Махмуд Карімі.

У півфіналі "Урава Ред Даймондс" 13 грудня зустрінеться з італійським "Міланом". За іншу путівку до фіналу, днем раніше, боротимуться аргентинський клуб "Бока Хуніорс" та туніський "Етуаль".

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.