"Волинь" і "Таврія" забили 10 голів

"Таврія" - "Волинь" - 6:4© sctavriya.com
Спорт 30 червня, 2011, 13:28 1460
Шальки терезів схилялися то в один, то в інший бік, але у підсумку господарі поля перемогли з хокейним рахунком 6:4.

Один з найрезультативніших матчів міжсезоння за участю українських клубів відбувся на тренувальній базі сімферопольської "Таврії" у селищі Поштове.

Кримчаки обіграли луцьку "Волинь" з хокейним рахунком 6:4. Гра вийшла весела, під час якої шальки терезів схилялися то в один, то в інший бік.

Вже на 4-й хвилині господарі змусили капітулювати Віталія Неділька: Олександр Каблаш реалізував вихід один на один з воротарем після блискучої передачі врозріз захисників від Станіслава Причиненка.

Через хвилину лучани відігралися: помилкою на виході 18-річного воротаря Владислава Леванідова скористався Євген Павлов, закотивши м'яч у порожні ворота.

На 11-й хвилині таврійців знову вийшли вперед. Васіл Гігіадзе зі штрафного майстерно закрутив м'яч в район воротарського майданчика, а Причиненко виграв "повітря" у рослих захисників "Волині".

Проте за три хвилини ще одна груба помилка Леванідова, який нерішуче пішов на м'яч у простій ситуації, дозволила "біло-малиновим" зробити рахунок нічийним - відзначився Олександр Пищур.

Бразилець Рамон Лопес через пару хвилин ударом метрів з 15-ти перевірив на міцність поперечину воріт "Таврії", а Ярослав Кінаш ударом головою на 29-й хвилині ще раз змусив помилитися Леванідова - 2:3.

На 38-й хвилині Гігіадзе з трьох метрів переграв Неділька і на перерву команди пішли за рахунку 3:3.

Другу половину гри команди почали у нових складах, але гольова феєрія продовжилася. На 56-й хвилині флангова передача Євгена Пичкура знайшла коліно Олексія Бабира, від якого м'яч по дузі влетів в ліву "дев'ятку".

Однак новачок "Таврії" Бесарт Ібраїмі на 64-й хвилині знову відновив рівновагу в рахунку, вийшовши переможцем з рандеву з Сергієм Литовченком після передачі Слободана Марковича.

Три хвилини потому чудова комбінація за участю Андрія Корнєва, Сергія Назаренка, Ібраїмі і Антона Шиндера завершилася голом останнього з трьох метрів у порожні ворота.

На 78-й хвилині відмінну реакцію продемонстрував ще один юний воротар "Таврії" Іван Піцан, що витягнув м'яч з "дев'ятки" після божевільного "пострілу" зі штрафного у виконанні Пічкура.

А крапку на 89-й хвилині матчу поставив Олег Гуменюк, метрів з 14-ти вколотивши м'яч у сітку після класної передачі Максима Калініченка - 6:4.

Відзначимо, що у цей день лучани і сімферопольці провели по ще одній грі. "Волинь" поступилась "Ворсклі" з рахунком 0:2 (дубль екс-волинянина Василя Сачка), а "Таврія" у бойовому матчі поступилася чернівецькій "Буковині" - 2:3.

Наступні спаринги команд:

1 липня. "Таврія" - "Геліос" (Харків), "Таврія" - "Кривбас" (Кривий Ріг)

2 липня. "Волинь" - "Кримтеплиця" (Молодіжне)

Товариський матч

ТАВРІЯ (Сімферополь) - ВОЛИНЬ (Луцьк) - 6:4

Таврія: 1-й тайм – Леванідов, Опарін, Граф, Погорєльцев, Артеменко, Причиненко, Гігіадзе, Каблаш, Гуменюк, Коркішко, Коробка; 2-й тайм – Піцан, Джурічич, Граф, Погорєльцев, С. Маркович, Корнєв, Причиненко (Гуменюк, 67), Назаренко, Калініченко, Шиндер (Фещук, 67), Ібраїмі (Ідахор, 67)

Волинь: 1-й тайм – Неділько, Допілка, Б. Маркович (Карковський, 40), Шиков, Грінченко, Герасимюк, Кінаш, Пищур, Рамон, Шарпар, Павлов; 2-й тайм – Литовченко (Жук, 71), Сімінін, Годований, Ізворану, Максимюк, Пичкур, Приндета (Кінаш, 80), Бабир, Карковський, Гошкодеря (Карасюк, 65), Густаво (Зозуля, 65)