"Волинь" на виїзді б'є "Ворсклу"

Пищур приніс "Волині" три очки© zakarpattya.net.ua
Спорт 5 листопада, 2010, 20:20 2438 1
У першому матчі 16-го туру "Волинь" перемогла "Ворсклу" з рахунком 1:0, взявши реванш за розгромну поразку у Луцьку.

Друге коло вітчизняної футбольної Прем'єр-ліги стартувало у Полтаві. У першому матчі 16-го туру "Волинь" перемогла "Ворсклу" з рахунком 1:0, взявши хоч і скромний, але реванш за розгромну поразку у першому турі.

Єдиний гол на 33-й хвилині забив Олександр Пищур. У штрафному майданчику "Ворскли" захисник господарів порушив правила проти форварда "Волині" і сам постраждалий реалізував 11-метровий.

Загалом матч був нецікавий для глядачів з максимумом боротьби і мінімумом футболу. У другому таймі полтавці не створили жодного гольового моменту. "Волинь" могла на контратаках вдруге засмутити господарів, але підопічні Кварцяного не матеріалізували у гол кілька небезпечних моментів.

Додамо, що майже весь другий тайм полтавці грали у меншості. Два попередження отримав півзахисник Олександр Рикун. У першому таймі Сашко отримав попередження за грубість і зайві емоції, а на 56-й хвилині Рикун, не встигаючи на передачу, грубо врізав ззаду по ногах воротаря лучан Віталія Неділька.

У турнірній таблиці "Волинь" наздогнала столичний "Арсенал", який йде на шостому місці. У обох команд по 21 очку, щоправда лучани мають гіршу різницю м'ячів.