"Волинь" нарешті перемогла і повернулася в зону єврокубків

"Волинь" здобула важливу перемогу© zakarpattya.net.ua
Спорт 23 квітня, 2011, 13:38 1524 1
У 26-му турі чемпіонату України волиняни перемогли столичну "Оболонь", повернувшись на шосте місце.

Луцька "Волинь" перервала п'ятиматчеву безвиграшну серію, протягом якої підопічні Віталія Кварцяного набрали лише два очки.

У 26-му турі волиняни перемогли з рахунком 1:0 столичну "Оболонь", повернувшись на шосте місце, що дає право на участь у Лізі Європи.

Матч виявився досить видовищним − було видно, що над суперниками не тяжіють нездоланні турнірні завдання. Однак трохи кращий атакувальний настрій господарів і вирішив долю протистояння.

Найпомітнішою фігурою у складі лучан традиційно був їх капітан Олександр Пищур. У першому таймі нападник ударом головою поцілив у поперечину.

А після перерви під час розіграшу кутового сам Олександр не відзначився, але відіграв свою роль у взятті воріт суперника. Пищур зібрав на себе двох захисників, а м’яч відскочив до Саші Стевича і серб пробив з 8-ми метрів під поперечину.

За кілька хвилин міг зрівнювати рахунок колишній волинянин Вадим Панас, але Ісса Ндоє врятував ворота.

Однак в подальшому "Волинь" довела, що заслуговує на три очки у цій зустрічі: господарі до останніх хвилин шукали шляхи для другого голу, водночас не припускаючись більше суттєвих помилок у захисті.

У турнірній таблиці "Волинь" повернулась на шосте місце, однак "Таврія" та "Арсенал" можуть потіснити лучан. Щоправда для цього їм треба обіграти "Карпати" і "Динамо" відповідно.