"Волинь" продовжує перемагати на виїзді (відео)

Майкон забив 6 голів у 4-х матчах© ufootball.com.ua
Спорт 7 серпня, 2011, 14:14 2040 1
Бразильський нападник Майкон приніс "Волині" три очки у матчі з маріупольським "Іллічівцем".

Луцька "Волинь" здобула другу поспіль перемогу на виїзді. У 5-му турі Прем'єр-ліги підопічні Віталія Кварцяного обіграли "Іллічівець" з рахунком 2:1.

Героєм зустрічі став бразильський нападник Майкон, який оформив третій дубль у чотирьох матчах, вийшовши в лідери у гонці бомбардирів.

На 39-й хвилині Майкон заробив штрафний, і сам його виконав на техніку, пробивши низом у дальній кут.

А через п'ять хвилин бразилець скористався помилкою воротаря, який перериваючи флангову передачу, відбив м'яч прямо на голову Майкона. Нападник "Волині" не міг не влучити з метра у порожні ворота.

До середини другого тайму лучани повинні були знімати всі питання про переможця матчу, але не реалізували численні нагоди. Натомість господарі відквитали один м'яч. Після подачі Ярошенка голкіпер лучан невдало вибив м'яч і Руслан Фомін відправив сферу у порожні ворота.

Господарі пішли великими силами рятувати гру, але лучани втримали переможний рахунок. До того Олег Герасимюк та Євген Пищур повинні були забивати у контратаках, але не реалізували 100-відсоткові моменти. Причому Пищур не потрапив з метра у порожні ворота.

"Волинь" набрала сім очок, і піднялася на 9-те місце. А "Іллічівечь" зазнав третьої поразки поспіль.