"Волинь" розгромила "Олександрію", а Кварцяний не задоволений (відео)

Майкон забив сьомий гол© fcdnipro.ua
Спорт 15 серпня, 2011, 08:42 1703
Підопічні Віталія Кварцяного одержали впевнену перемогу над "Олександрією" з рахунком 3:1.

Луцька "Волинь" нарешті порадувала своїх уболівальників домашньою перемогою. У шостому турі підопічні Віталія Кварцяного одержали впевнену перемогу над "Олександрією" з рахунком 3:1.

Причому гості забили свій м'яч наприкінці зустрічі, та ще й з придуманого арбітром пенальті.

До потужного футболу з боку господарів "Олександрія" виявилась не готовою. Якщо за перших 5 турів команда з Кіровоградщини пропустила у перших таймах лише один м’яч, то у Луцьку до середини першого тайму Юрій Паньків двічі витягав м’яч з сітки.

Обидва рази "Волинь" досягала успіху після подач кутових Олегом Герасимюком з правого флангу. У першому епізоді "другий поверх" виграв Олександр Пищур, зробив скидку на Ванче Шикова, і центральний захисник відзначився першим голом в Україні. Вдруге аналогічною передачею скористався Майкон − бразилець забив головою, довівши особистий рахунок до 7-ми голів.

У подальшому "Волинь" продовжила робити акцент на флангові атаки з навісами у штрафний майданчик, більшість з яких вигравали саме високі на зріст лучани.

Однак третій гол був забитий у другому таймі прямим ударом зі штрафного у виконанні Шикова. Македонцеві оформити дубль допоміг рикошет від захисника гостей.

А за кілька хвилин до фінального свистка Олександр Іванов призначив пенальті за підкат з боку Андрія Гринченка проти Таграмадзе. Захисник зіграв у м'яч, але арбітр не побачив цього. Можливо справа у непрацюючому освітленні якраз на тій стороні поля.

Керманич "Волині" Віталій Кварцяний, для якого це була 201-а гра у елітному дивізіоні, після матчу заявив, що незадоволений грою своїх хлопців.

"У мене від гри таке враження - йшли ми на Еверест, йшли, а за двадцять метрів до вершини попадали. Після того як забили два гола, розслабилися, почали "піжонити". Ще незрозуміло, чому суддя призначив пенальті. Був чистий підкат. Думаю, неактуально за нинішнього стану справ, говорити про підняття заробітної плати суддям. А у мене, між іншим, будь-який гол у наші ворота частину життя забирає.

Я не отримав задоволення від перемоги. Просто суперник був помітно слабший за нас. У першому таймі ми створили багато моментів. Але з тим, що не забили, будемо ще розбиратися. Трохи Пищур винен. За рахунку 3:0 я просив його, щоб команда ще додала. А він мені щось таке відповів, мовляв рахунок так нормальний. Він вже не капітан", - заявив Кварцяний.