"Волинь" розгромила запорізьких "козаків"

Волинь - Металург Запоріжжя - 3:0. / Фото: artpartner.com.ua

Голкіпер "Металурга" Боровик відбив пенальті, але потім пропустив три м'ячі.

Луцька "Волинь" впевнено перемогла запорізький "Металург" у 6-му турі чемпіонату України. Матч завершився побиттям "козаків" з рахунком 3:0.

Всі голи підопічні Віталія Кварцяного забили у другому таймі. Проте у першому Руслан Бабенко не зміг забити пенальті - Євген Боровик парирував удар волинської "шістки".

По перерві Редван Мемешев відкрив рахунок з подачі Еріка Бікфалві. Івіца Жуніч на 55-й хвилині збільшив перевагу лучан. А до розгромним рахунок зробив Флорентін Матей на 69-й.

У турнірній таблиці "Волинь" піднялася на 5-те місце, а "Металург" упав поки на 8-ме.

Наступного туру запоріжці поїдуть до Полтави на матч із "Ворсклою" (20 вересня).

Волиняни битимуться на "Олімпіському" з "Динамо". Матч відбудеться 22 вересня о 19:00. Пряма трансляція на каналі "2+2" та "Проспорті".

Нагадаємо, "Волинь" вперше за 10 років почала чемпіонат України з перемоги.