"Волинь" та "Таврія" вийшли у півфінал Кубка України

Футболісти "Волині" святкують перемогу
Спорт 28 жовтня, 2009, 22:12 2228 4
Сімферопольська "Таврія" та луцька "Волинь" стали півфіналістами Кубка України з футболу.

Завершилися матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу у Сімферополі та Луцьку.

"Таврія" здобула переконливу перемогу над столичною "Оболонню". У ворота пивоварів влетіло чотири м'ячі.

На 12-й хвилині з передачі Іллі Галюзи при зовсім невдалій грі центральних захисників "Оболоні" рахунок відкрив Лакі Ідахор. Через шість хвилин глядачів матчу знову очікував приємний сюрприз: Руслан Платон скористався чудовою передачею Васіла Гігіадзе і подвоїв перевагу сімферопольської команди.

За дві хвилини до завершення першого тайму ударом з п’яти метрів відзначився Лакі Ідахор, оформивши дубль у цьому матчі.

Після перерви "Таврія" продовжила грати у "свій" футбол: і на 63-й хвилині Антон Монахов поставив крапку в матчі.

А от луцька "Волинь" сенсаційно здолала запоріжський "Металург". Перше взяття воріт було зафіксовано на 63-й хвилині - відзначився Кінаш. Через чотири хвилини "за науку" Кварцяному віддячився колишній гравець "Волині", а тепер "металург" Майкл Алозі - 1:1. Вдруге вийти уперед лучанам вдалося вже в додатковий час, на 107 хвилині пенальті реалізував Лопес Олівейра. 2:1 - з таким рахунком гра і завершилася. Відтак, в півфінал Кубка України виходить першолігова "Волинь".