"Волинь" виграла фантастичний матч у Кубку України

"Волинь" святкує важку перемогу
Спорт 21 вересня, 2010, 17:52 3007 1
Луцька "Волинь" у інфарктному матчі перемогла "Карпати" Яремче у 1/16 фіналу Кубка України.

Луцька "Волинь" у драматичному і багатому на голи матчі перемогла "Карпати" Яремче і першою вийшла у 1/8 фіналу Кубка України.

У першому таймі господарі, які грають в чемпіонаті Івано-Франківської області, сенсаційно перемагали команду Прем'єр-ліги з рахунком 3:0.

У перерві Віталій Кварцяний провів виховну бесіду зі своїми футболістами і на другий тайм вийшла інша "Волинь". Вже на 61-й хвилині рахунок був 3:3 - дубль Майкона і гол Ігора Скоби.

А на 75-й хвилині луцькі футболісти забили ще два м'ячі. Спочатку Скоба скористався передачею Майкона, а потім бразилець вийшов сам на сам з голкіпером і оформив хет-трик.

На 83-й хвилині нападник господарів Андрій Олійник також оформив хет-трик, і футболісти "Карпат" помчали забивати п'ятий рятівний гол. Команди створили ще по одному моменту, але м'яч більше не побував у воротах. У підсумку 4:5 на користь "Волині".

Інші матчі 1/16 фіналу відбудуться у середу, 22 вересня. На "Проспорті" дивіться відеотрансляції двох матчів цієї стадії:

18:00 "Дніпро" Дніпропетровськ - "Таврія" Сімферополь

20:00 "Металіст" Харків - "Арсенал" Київ