Вийшли в нуль. "Карпати" вирвали нічию у "Волині" в західному дербі чемпіонату України

© ФК Волинь
Для львів'ян перегони тільки розпочалися.

У Луцьку відбувся черговий поєдинок 10 туру української Прем'єр-ліги.

"Волинь" на своєму полі не змогла обіграти "Карпати" у західному дербі - 1:1.

ВОЛИНЬ – КАРПАТИ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол у матчі на свій рахунок записав Сергій Петров після передачі Олега Герасимюка. М'яч влетів у сітку воріт суперника на 45-й хвилині.

Львів'янам вдалося зрівняти рахунок на 84-й хвилині завдяки точному пострілу Ігоря Худоб'яка.

Цей результат не дозволив "Волині" піднятися з 11 на 10 місце в турнірній таблиці УПЛ, на її рахунку 6 набраних балів. "Карпати" залишилися на 12 сходинці з 0 очок в активі. На почату сезону у львів'ян було -6, але тепер вони нарешті розпочали перегони в чемпіонаті.

Нагадаємо, раніше "Чорноморець" у виїзній битві чемпіонату України переміг "Сталь".

Волинь - Карпати - 1:1. Відео матчу

Спорт 2 жовтня, 16:14
Чемпіонат України 2016/2017. 10 тур. Волинь - Карпати - 1:1. Відео ключових моментів матчу.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.