"Волинь" здобула феєричну перемогу у Кубку України

"Волинь" здобула феєричну перемогу
Спорт 21 вересня, 2011, 21:41 2894 3
"Волинь" розгромила "Іллічівець" з рахунком 7:1. По два голи забили бразильці Майкон і Рамон Лопес

Найбільший рахунок 1/16 фіналу Кубка України зафіксовано у Луцьку, де місцева "Волинь" розгромила "Іллічівець" з рахунком 7:1.

По два м'ячі забили Майкон і Рамон Лопес. Ще по разу у воротах "Іллічівця" розписалися Ігор Скоба, Ян Масло і В'ячеслав Шарпар.

Єдиний гол у ворота Віталія Неділька забив Окріашвілі на 62-й хвилині, добивши м'яча у сітку після сейву Неділька на удар Кас'яна. Однак за 20 хвилин Неділько виграв дуель у грузинського легіонера гостей, відбивши пенальті.

7:1 - лучани, здобувши феєричну перемогу над рівним суперником, перервали чотирьохматчеву безвиграшну серію.