"Волинь" здобула першу перемогу в рідних стінах

"Волинь" святкує перемогу
Спорт 10 вересня, 2010, 22:56 1989 1
Матч аутсайдерів - "Волині" і "Севастополя" - завершився на користь підопічних Віталія Кварцяного.

У матчі аутсайдерів дев'ятого туру чемпіонату України луцька "Волинь" здобула першу в сезоні перемогу на домашньому полі, обігравши "Севастополь" з рахунком 1:0.

Найцікавіші моменти матчу "Волинь" - "Севастополь". ВІДЕО

За попередні вісім матчів кожна з команд забила всього по два м'ячі. Цього разу "Волинь" повела з перших же хвилин гри – вже на 7-й хвилині Майкону вдалося головою відправити м'яч точно в кут воріт.

Утім, надалі у підопічних Віталія Кварцяного шансів збільшити рахунок фактично не було. Лише наприкінці гри господарі поля не реалізували пенальті (бив знову ж таки Майкон).

При цьому варто зазначити, що гості з 73-ї хвилини залишилися у меншості – впродовж кількох хвилин Шандрук примудрився отримати дві жовті картки і був вилучений з поля.

"Волинь" обійшла "Севастополь" у турнірній таблиці.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 9-й тур

Луцьк. Стадіон "Авангард"
Головний арбітр: Дмитро Жуков (Донецьк)

ВОЛИНЬ - СЕВАСТОПОЛЬ - 1:0

Волинь: Неділько, Омоко, Сімінін, Максимюк (Пічкур, 53), Бутко, Няга, Ващук (Гошкодеря, 46), Гринченко, Парасків (Стевіч, 84), Майкон.

Севастополь: Сокоренко, Шевелюхін, Поліщук, Болохан, Нудний (Ходобяк, 85), Бредун (Нено, 76), Шандрук, Плешаков (Салхі, 46), Агахова Джуліус, Левандовські, Зборовський.

1:0 - Майкон, 7

Попередження: Майкон (71), Парасків (77), Стевіч (85) - Бредун (43), Шандрук (71, 73)

Вилучення: Шандрук (73, друге попередження)

"Оболонь" вперше в історії перемогла "Шахтар"

"Волинь" - "Севастополь" - 1:0. Найцікавіші моменти матчу

"Волинь" - "Севастополь" - 1:0. Гол Майкона

"Волинь" здійснила два гучних трансфери

Укрaїнa 10 вересня, 2010, 22:44

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Н.Д.
  • Віктор Віктор 16 жовтня, 20:03 Згоден 0 Не згоден 0 Хотілося б достукатись до тренера "ВОЛИНІ", щоб п.Кварцяний гарантовано з командою навчився достойної реалізації голевих моментів. Одна проблема-іноземні гравці,то можливо почати з юнацької?Мій т.785859-Віктор Іванович. відповісти цитувати Дякуємоспам