"Волині" зараховано поразку 0:3 у скандальному матчі з "Металістом"

Волинь отримала технічну поразку / Фото: metalist.ua

Наступний домашній матч лучани проведуть без глядачів.

Луцька "Волинь" отримала технічну поразку 0:3 у матчі 10-го туру чемпіонату України проти харківського "Металіста".

Таке рішення у п'ятницю, 23 січня, оголосив Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України (КДК ФФУ)

"Результат цього матчу анульовано, "Волині" зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а "Металісту" - технічну перемогу з рахунком 3:0, - йдеться в офіційному рішенні.

Крім того, наступний домашній матч "Волинь" проведе без глядачів. Також на клуб накладено умовну санкцію у вигляді проведення ще одного домашнього матчу без глядачів з випробувальним терміном до кінця поточного сезону.

Головний тренер луцького клубу Віталій Кварцяний та тренер Дмитро Кварцяний, яких було вилучено з меж технічної зони під час цієї гри, отримали по одному матчу дискваліфікації.

Також клуб оштрафовано на 5 тисяч гривень.

Нагадаємо, матч "Волинь" - "Металіст", що відбувся 7 грудня 2014 року, був перерваний на 88-й хвилині за рахунку 2:1 на користь харківського клубу, через те, що на поле вибігли луцькі фанати.

Вони були незадоволені суддівством головного арбітра Дмитра Кутакова.