Воля "Сокола" до перемоги

Київський "Сокіл" на виїзді справився з "Кристалом" з Саратова в матчі вищої ліги хокейного чемпіонату Росії.

"Сокіл"
Київський "Сокіл" після невдалої домашньої серії знову проводить виїзні матчі. Вчора суперником киян був саратовський "Кристал", що посідає передостаннє місце в турнірній таблиці.

Взялися за розум хокеїсти київського клубу лише в другому періоді, коли вже програвали господарям дві шайби (одну з яких пропустили в більшості).

Виправив положення Дмитро Цируль: спочатку він скоротив відставання своєї команди, а потім зрівняв рахунок. А вивів вперед киян Вадим Авєркин (теж в другому періоді).

У підсумку - 3:2 (0:2, 3:0, 0:0) - перемога підопічних Олександра Сеуканда. Повторний поєдинок відбудеться у четвер.

Після 23-х матчів "Сокіл" має 40 очок в активі і посідає шосту строчку турнірної таблиці.