"Ворксла" розібралася з "Волинню" у Полтаві (відео)

Павло Ребенок забиває переможний м'яч© vorskla.com.ua
Спорт 24 вересня, 2011, 19:16 2471 2
Підопічні Миколи Палова обіграли хлопців Віталія Кварцяного з рахунком 3:1.

Стартовий матч 11-го туру чемпіонату України відбувся у Полтаві, де місцева "Ворскла" обіграла луцьку "Волинь" з рахунком 3:1.

У першому таймі господарі створили чимало моментів біля воріт гостей. Могли забивати Безус, Даллку, Ребенок, Краснопьоров. Але Віталій Неділько ловив усе, що летіло у ворота.

Однак на 38-й хвилині господарі заробили 11-метровий: Безус на великій швидкості увірвався в штрафний майданчик гостей, де його збив Скоба. Пенальті реалізував сам постраждалий.

Через п'ять хвилин Майкон, скориставшись помилкою Долганського на виході, забив свій десятий гол у чемпіонаті.

Проте гол у роздягальню забили все ж господарі. Ребенок обіграв Неділька і відправив м'яч у порожні ворота.

А на початку другого тайму лучани залишилися у меншості. Шарпар в'їхав ногою по обличчю Безуса, за що і отримав другий "гірчичник".

Залишившись вдесятьох, підопічні Віталія Кварцяного пішли масований наступ і пропустили контратаку. Громов вийшов один на один з Недільком і відправив м'яч у сітку.

3:1 - "Ворскла" у чудовому настрої підійшла до матчу з німецьким "Ганновером" у другому турі Ліги Європи, а лучани після феєричної перемоги над "Іллічівцем" у Кубку України, вже 5 матчів не можуть виграти у чемпіонаті України.