Воронін допоміг "Динамо" виграти перший матч на "Кубку Яшина"

"Динамо" Москва - "Динамо" Мінськ - 2:1© fcdynamo.ru
Спорт 2 липня, 2010, 09:54 3657
В Москві стартував міжнародний товариський турнір "Кубок Лева Яшина" - турнір відкрили московські та мінські динамівці.

В Москві стартував міжнародний товариський турнір "Кубок Лева Яшина", організований московським "Динамо".

У першому матчі господарі змагань зістрічалися з мінськими одноклубниками. Гра відбулась у Хімках на стадіоні "Родіна" і завершилась перемого. москвичів з рахунком 2:1.

Захопившись атакуючими діями з початку матчу, москвичі проґавили контратаку мінчан, в ендшпілі якої Путіло, який продемонстрував неабиякий дріблінг, був точний з десяти метрів.

Зрівняти рахунок господарі змогли через 10 хвилин, коли Чеснаускіс з Вороніним поставили гостьову оборону в глухий кут, і Едгарас зі карного майданчика з лівого чарівно пробив у дальній кут.

Після того, як рахунок зрівнявся гра розпалася на епізоди: москвичі продовжували в цілому володіти ініціативою, проте мінчани огризалися вельми гострими контратаками, в яких могли досягти успіху Рекіш і Страханович. Але забило ще раз "Динамо" московське. Це Воронін за кілька хвилин до свистка на перерву увірвався в карний майданчик мінчан, де був прийнятий в "коробочку" двома захисниками гостей. Пенальті чітко реалізував Кирило Комбаров.

У другому таймі москвичі були ближчими до третього голу, ніж мінчани до нічиєї.

Кубок Лева Яшина. Перший день

"Динамо" (Москва) - "Динамо" (Мінськ) - 2:1 (2:1)

Динамо (Москва): Габулов (Шунін, 65), Ковальчик, Єпуряну, Колодін, Фернандес (Гранат, 46), Кирило Комбаров (Самедов, 65), Ропотан, Хохлов (Семшов, 46), Ребко (Смолов, 65), Чеснаускіс (Дмитро Комбаров, 65), Воронін (Кокорін, 46)

Динамо (Мінськ): Горбунов, Крук (Мараховський, 46), Монтаруп (Кондратьєв, 44), Веретіло, Мартинович, Драгун (Воловик, 72), Страханович, Кисляк (Куган, 79), Путіло, Рекіш (Матвєєнко, 57), Сазанков (Рамос, 53)

0:1 Антон Путіло, 15
1:1 Едгарас Чеснаускіс, 25
2:1 Кирило Комбаров, 43 - пенальті

Нагадаємо, що київське "Динамо" стартує в "Кубку Лева Яшина" 2 липня. Кияни зіграють з мінськими одноклубниками. А 3-го липня відбудеться гра з москвичами.

Блохін: я б із задоволенням очолив "Динамо"