Воронін приберіг голи для "Металіста" (відео)

Спорт 24 жовтня, 2008, 10:50 526
Харківський "Металіст" був вільним від ігор у першому турі групового раунду Кубка УЄФА. "Герта" та "Бенфіка" розписали мир – 1:1.

Фрагменти трьох матчів Кубка УЄФА - у відеосюжетах ПРОСПОРТ

Вчора відбулися матчі першого туру у восьми групах Кубка УЄФА. Московський ЦСКА переграв іспанський "Депортиво" з рахунком 3:0. Вже на 9-й хвилині зустрічі у складі російського клубу відзначився Алан Дзагоєв, який вразив ворота ударом зі штрафного, а через дві хвилини 18-річний півзахисник оформив дубль. Остаточний рахунок у матчі на 61-й хвилині встановив нападаючий армійців Вагнер Лав

Андрій Шевченко вийшов у стартовому складі "Мілана" у гостьовому матчі з голландським "Херенвеном". Українця, який так і не зміг забити гол, на 72-й хвилині замінив Роналдіньо, а героєм зустрічі став Філіппо Індзагі, який, забивши гол, став найрезультативнішим гравцем в історії єврокубків.

Спочатку Піппо створив перший гол, забитий голландцями у власні ворота, а незабаром Дженнаро Гаттузо рахунок подвоїв. Ну а за 21 хвилину до кінця матчу Індзагі забив вже без допомоги суперника, чим довів свій гольовий актив у єврокубках до 64 м'ячів, що на один більше, ніж у нападаючого "Реала" Рауля. Господарі відповіли на все це лише голом Данієля Праньїча з пенальті.

У групі В, де виступає харківський "Металіст", "Галатасарай" обіграв "Олімпіакос" – 1:0, а "Герта" зіграла внічию з "Бенфікою" – 1:1. Португальці повели в рахунку на 51-й хвилині, коли відзначився Анхель Ді Марія. Втім, Марко Пантеліч, який недавно був відрахований з першої команди за порушення дисципліни, не дозволив "Бенфіці" відвезти з Берліна три очки.

Незадовго до кінця матчу українець Андрій Воронін, який провів на поле усі 90 хвилин, міг принести берлінцям перемогу, але влучив м'ячем у сітку воріт із зовнішньої сторони.

У другому турі "Герта" проведе матч у Харкові проти "Металіста".

Кубок УЄФА. ЦСКА - "Депортиво"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Чемпіон / uefa.com / Lenta.ru / К.К.