Воронін розгромив Алієва у чемпіонаті Росії (відео)

Кураньї приніс "Динамо" три очки© championat.ru
Спорт 22 серпня, 2010, 18:41 2963
Команда Вороніна розгромила Алієва і Ко у центральному матчі 18 туру чемпіонату Росії.

Московське "Динамо" здобуло розгромну перемогу над земляками з "Локомотива" у 18-му турі чемпіонату Росії.

Українці Андрій Воронін ("Динамо") та Олександр Алієв ("Локомотив") вийшли на поле зі стартових хвилин. У лідера "Локо" зі штрафними не склалося, а Воронін став одним з найкращих у складі господарів, незважаючи на те, що пішов з поля без голу. Кілька разів Алієв класними передачами виводив партнерів на ударні позиції, але ні Сичову, ні Траоре не вдалося забити гол у ворота динамівців.

А героєм матчу на "Хімкі-Арена" став форвард збірної Німеччини Кевін Кураньї, що відзначився на 42-й та 73-й хвилинах.

Остаточний рахунок на другій доданій хвилині другого тайму встановив півзахисник господарів Едгарас Чеснаускіс.

Після цього матчу у "Динамо" і "Локомотива" стало по 23 очки. У турнірній таблиці команди займають 8-9 місця, відстаючи від "Зеніта" на 17 очок.

Зазначимо, що безвиграшна серія "залізничників" складає вже п'ять матчів.