Воронін розстріляв "Спартак", а Р. Карлос отримав банан. Огляд чемпіонату Росії (відео)

Воронін забив гол "Спартаку"© fcdynamo.ru
Спорт 23 червня, 2011, 22:31 1233 4
Огляд матчів 15-го туру російської футбольної Прем'єр-ліги, які відбулися 22 червня.

22 червня завершилося перше коло чемпіонату Росії-2011/2012 - відбулися матчі 15-го туру.

Український нападник московського "Динамо" Андрій Воронін забив свій четвертий гол у поточному чемпіонаті - форвард відзначився красивим ударом у московському дербі зі "Спартаком", встановивши остаточний рахунок у матчі - 2:0.

Лідер чемпіонату московський ЦСКА здобув перемогу у дербі з "Локомотивом", вигравши перше коло чемпіонату. Армійці відкрили рахунок на 13-й хвилині - відзначився Сейду Думбія після передачі бразильця Вагнера Лава. На 30-й хвилині Ян Дуріца забив гол у відповідь. Однак ще у першому таймі Зоран Тошіч вдруге вивів армійців уперед. А фінальний акорд прозвучав у виконанні все того ж Думбія - івуарієць забив свій сьомий гол у чемпіонаті.

Пітерський "Зеніт" завдяки курйозному м'ячу відсвяткував мінімальний успіх у матчі з "Кубанню". На 35-й хвилині після дальнього удару Зирянова мяч потрапив у стійку, відскочив у спину воротарю гостей і влетів у ворота.

Продовжує перемагати і казанський "Рубін". Команда Курбана Бердиєва впевнено перемогла новачка чемпіонату "Волгу" - 2:0. На 49-й хвилині Сальваторе Боккетті відкрив рахунок, а на 83-й хвилині Алан Касаєв закріпив перевагу господарів.

Махачкалинський "Анжи" розгромив у Самарі "Крила Рад". Однак увагу футбольної громадськості привернула не впевнена гра футболістів дагестанської команди, а расистська атака вболівальника на легендарного бразильського захисника Роберто Карлоса. При чому це вже другий інцидент, в якому постраждав Роберто Карлос.

"Терек", звільнивши Рууда Гулліта, здобув другу перемогу у двох матчах. Грозненці обіграли на виїзді "Краснодар" з рахунком 2:0.

"Амкар" з мінімальним рахунком 1:0 здолав аутсайдера чемпіонату нальчицький "Спартак".

Нарешті, єдина нічия у турі була зафіксована у Томську. "Томь" і "Ростов" забили по голу з пенальті. При цьому, гості зрівняли рахунок у меншості.

Останній тур перед місячною перервою у чемпіонаті відбудеться 26 червня.