Воронін зіграв третій матч поспіль за "Ліверпуль"

Раян Бабел відкрив рахунок у матчі© AFP
Спорт 23 липня, 2009, 09:25 1177 2
Андрій Воронін вийшов на поле у другому таймі і мав декілька нагод, щоб відзначитись.

Англійський "Ліверпуль" провів третій товариський матч міжсезоння. Ведучи у рахунку в поєдинку зі збірною Таїланду і, маючи достатньо нагод, аби збільшити перевагу, підопічні Бенітеса натомість пропустили і зіграли у нічию.

Після першого тайму "Ліверпуль” вів у рахунку 1:0. На початку матчу забив Раян Бабел.

У другій половині зустрічі на поле вийшов українець Андрій Воронін і мав декілька нагод, аби відзначитись. Андрій діяв дуже активно, постійно старався допомогти команді. На 81 хвилині українець після передачі Фернандо Торреса вийшов на побачення з воротарем, однак поспішив і пробив повз ворота.

Товариський матч

Збірна Таїланду – "Ліверпуль” - 1:1

Ліверпуль:
1 тайм: Кавальєрі, Інсуа, Каррагер, Аггер, Деген, Бабел, Плессі, Лейва, Куйт, Немет, Нгог

2 тайм: Гулаши (Рейна, 78), Келлі, Шкртел (Доссена, 55), Сан Хосе, Джонсон, Бабел (Рієра, 80), Спірінг, Маскерано, Ель Жар (Арбелоа, 58), Воронін, Пачеко (Торрес, 80)

Голи: 0:1 Бабел, 6, 1:1, 76

Андрій Воронін отримав другий шанс у "Ліверпулі"

Воронін зіграв перший матч після повернення в "Ліверпуль"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами turnir.com.ua / А.Р.