Воронін зробив "Герту" лідером Бундесліги

Андрій Воронін став справжнім героєм матчу "Герта" - "Баварія"© uefa.com
Спорт 14 лютого, 2009, 22:59 1673 2
Берлінська "Герта" з рахунком 2:1 виграла в домашньому матчі у мюнхенської "Баварії" і вийшла на перше місце в чемпіонаті Німеччини.

Два м'ячі Андрія Вороніна принесли "Герті" перемогу над "Баварією" в матчі 20-го туру німецької Бундесліги. "Хоффенхайм", який лідирував до цього туру в чемпіонаті, в п'ятницю крупно поступився вдома "Байєру" (1:4), що дозволяло "Баварії" або "Герті", які зустрічалися між собою, у разі перемоги потіснити зухвалого новачка з вершини турнірної таблиці.

Берлінський клуб підійшов до справи більш відповідально. На 38-й хвилині українець Воронін вивів її вперед, і хоч на 61-й Мирослав Клозе відновив рівновагу, усе той же Воронін за 13 хвилин до кінця матчу забив гол.

Мюнхенці зазнали другої поразки у трьох матчах. Більш того, цим біди "Баварії" не обмежилися. Незадовго до перерви через травму поле довелося залишити основному нападаючому команди Луці Тоні.

На даний момент в активі "Герти" 40 очок, що на одне більше ніж у "Хоффенхайма" і на два більше ніж у "Баварії".