Воротар "Барселони" відправив футболіста у нокдаун (відео)

Вальдес "вирубив" НДойє© youtube
Спорт 3 листопада, 2010, 19:43 3436
Голкіпер "Барселони" Віктор Вальдес під час матчу з "Копенгагеном" грубо зіграв проти нападника данського клубу.

Неприємний епізод трапився у Копенгагені в ході матчу четвертого туру Ліги чемпіонів між місцевим "Копенгагеном" і "Барселоною".

На 11-й хвилині гри після передачі з глибини поля нападник данців Дам НДойє виграв позиційну боротьбу в Карлеса Пуйоля, але був збитий голкіпером каталонців Віктором Вальдесом. Воротар своєчасно вибіг з воріт і намагався ногою вибити м'яч, однак не розрахував стрибок і "вирубив" камерунського нападника. Той опинився у нокдауні.

На щастя з гравцем "Копенгагена" нічого серйозного не трапилось і через дві хвилини він повернувся у гру.

Цікаво, що головний арбітр матчу румун Павел Крістіан Балай навіть не зафіксував порушення правил. Хоча факт порушення очевидний - Вальдес заслуговував як мінімум на попередження.

Відзначимо, що гра завершилась з рахунком 1:1 - "Барселона" і "Копенгаген" мають прекрасні шанси на вихід з групи.

Форвард "Динамо" Ярмоленко збирається одружитись (фото)