"Ворскла" грала проти однієї з найкращих команд Європи - Сачко про перемогу над "Шахтарем"

Василь Сачко / Фото: ФК Шахтар

Тренер полтавчан розповів про вікторію у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України.

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко розповів про перемогу над "Шахтарем" у матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України.

У цій зустрічі полтавці переграли суперника з рахунком 2:1, але далі пройшли "гірники", бо перший поєдинок виграли з рахунком 4:0.

"Протистояння "Ворскла" - "Шахтар" було вирішено ще в Полтаві. Важко знаходити слова щоб готувати команду, але тим не менш це "Шахтар" і для самозадоволення, віри в себе й підняття духу в команді - перемога дуже важлива.

До гри підійшли з проблемами, травмовані Громов і Баранник, Бартулович не зовсім здоровий.

Хльобас безумовно заслуговує уваги, він працює весь час. Шкода, що він трохи пізно приєднався до нас на зборах. Він багато працює на тренуваннях, у нього є талант, хороший удар, нестандартне мислення.

Ми грали проти однієї з найкращих команд Європи, ми не розкривалися - іншої гри не уявляю. Ми просили хлопців, щоб вони сміливіше грали сьогодні. До "Шахтаря" поставилися з повагою, але не з острахом", - розповів Сачко.

Нагадаємо, раніше "Ворскла" розгромила "Металіст" у Харкові в матчі чемпіонату України.