"Ворскла" програла найважливішу битву Ліги Європи

"Ворскла" втратила шанси на вихід у 1/16 фіналу / Фото: AFP

Полтавчани зазнали поразки від "Стандарду", втративши шанси на вихід у 1/16 фіналу.

Полтавська "Ворскла" поступилася бельгійському "Стандарду" у четвертому турі Ліги Європи і втратила шанси на вихід у 1/16 фіналу.

Полтавці потужно розпочали гру і вже на 5-й хвилині Олексій Курилов відкрив рахунок. Півзахисник влучно пробив головою після подачі кутового (ВІДЕО).

У середині тайму Сейхас класним ударом здалеку зрівняв рахунок (ВІДЕО). Неприємності полтавців продовжилися на на 4-й компенсованій хвилині першого тайму, коли Кану після зрізки Краснопьорова забив "гол у роздягальню" (ВІДЕО).

В середині другого тайму Мохамед Тчите забив третій гол у ворота Долганського, поховавши всі надії полтавчан.

1:3 - "Ворскла" втрачає шанси на вихід у 1/16 фіналу, оскільки "Стандард" і "Ганновер" набрали по 8 очок.

Ліга Європи. Груповий турнір

Група В. 4-й тур (турнірна таблиця)

Полтава. Стадіон "Ворскла" імені Бутовського
Головний арбітр: Лібор Коваржик (Чехія)

ВОРСКЛА (Полтава, Україна) - СТАНДАРД (Льєж, Бельгія) - 1:3

Ворскла: 1. Долганський (к) - 33. Селін, 48. Чеснаков, 78. Курилов, 4. Даллку - 77. Оберемко (7. Єсін, 83), 5. Краснопьоров - 82. Ребенок (24. Баранник, 71), 10. Маркоськи, 11. Кривошеєнко - 27. Янузі (19. Громов, 85)

Запасні: 12. Величко - 34. Ткачук, 20. Закарлюка, 17. Сачко

Стандард: 38. Болат - 15. Поконьолі, 25. Кану, 6. Cиман, 2. Горе - 20. Сейхас (14. Гонсалес, 87), 21. Венкьо - 37. ван Дамм (к), 11. Сир'як (17. Бюєн, 71), 89. Муянгі (23. Бачуаї, 82) - 10. Тчите

Запасні: 18. Моріс - 4. Опаре, 7. Берр'є, 8. Бузагло

1:0 Олексій Курилов, 5 (Кривошеєнко навісив з кутового на ближню стійку і Курилов переправив м'яч у сітку)

1:1 Луїс Мануель Сейхас, 17 (венесуельський легіонер "Стандарду" ударом здалеку поцілив у "дев'ятку")

1:2 Антоніо Кану, 45+4 (пысля подачі зі штрафного з лівого флангу Краснопьоров намагаючись вибити м'яч головою, віддав пас на Кану і той з метра розстріляв Долганського)

1:3 Мохамед Тчите, 73 (нападник "Стандарду" виграв боротьбу у повітрі у трьох захисників і ударом головою замкнув навіс з лівого флангу)

Попередження: Олексій Курилов, 18; Арменд Даллку, 45+3 - Єлле ван Дамм, 23; Луїс Мануель Сейхас, 24; Кану, 60; Біа Муянгі, 67