"Ворскла" зазнала прикрої поразки від "Ганновера"

"Ворскла" - "Ганновер" - 1:2© fcvorskla.com.ua
Спорт 30 вересня, 2011, 00:28 1834 2
Команді Миколи Павлова не вистачило везіння, щоб здобути хоча б одне очко у матчі з "Ганновером".

Полтавська "Ворскла" поступилася німецькому "Ганноверу" з рахунком 1:2 у другому турі групового етапу Ліги Європи.

У першому таймі підопічних Миколи Павлова вистачило лише на тридцять хвилин. На 32-й хвилині Мохамед Абделлауе спокійно обробив м'яч і потужно пробив метрів з 20-ти у нижній кут воріт.

Полтавці спробували відігратися, однак бажання у їх діях було більше, ніж організованих дій.

А на 44-й хвилині Крістіан Пандер забив гол у роздягальню. Шлаудрафф спокійно пройшов захисників "Ворскли" і прострілив на Абделлауе, але той не зумів пробити п'ятою. Однак Пандер встиг до м'яча і відправив м'яч у порожні ворота.

По перерві "Ворсклу" ніби підмінили, і з'явилася надія бодай на нічию. На 50-й хвилині Роман Безус з правого флангу навісив у штрафний майданчик, захисники "Ганновера" вибили м'яч на Олексія Курілова. Захисник потужно пробив низом. Цилер навіть не ворухнувся.

У наступній атаці "Ворскли" Роман Безус мав відмінну нагоду зрівняти рахунок. Ахмед Янузі виграв верхову боротьбу і скинув на Романа, але той пробив у голкіпера гостей.

На 61-й хвилині запам'ятався штрафний удар у виконанні Павла Ребенка. Воротар німців не втримав м'яч у руках, однак на добивання ніхто з полтавців не встиг.

Згодом Ахмед Янузі увірвався в штрафний майданчик гостей і потужно пробив - м'яч просвистів над поперечиною. А ще через пару хвилин удар Ребенка прийняла на себе стійка.

У компенсований час хороший шанс забити втратив Янузі.

У підсумку, "Ворскла" зазнала другої поразки у груповому турнірі Ліги Європи, але ще не втратила шансів на вихід у плей-оф Ліги Європи. Гра є, а результат обов'язково прийде.

Попереду у полтавців два матчі з бельгійським "Стандардом", які і стануть вирішальними для команди Павлова.