"Ворскла" розгромила "Динамо" в Полтаві

"Ворскла" - "Динамо" - 3:1© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 14 серпня, 2010, 21:28 3737 4
Полтавчани фантастично обіграли динамівців з рахунком 3:1, завдавши киянам першої поразки в сезоні.

Один з центральних матчів 6-го туру Прем'єр-ліги між "Ворсклою" і "Динамо" завершився сенсаційною за результатом, але впевненою по грі перемогою полтавців з рахунком 3:1.

Наставник "ворсклян" Микола Павлов не став міняти переможний склад, випустивши з перших хвилин тих же гравців, які здобували перемогу над "Металістом" в Харкові. І, незважаючи на спеку, в першому таймі команди продемонстрували обосічний боротьбу. Моменти виникали біля обох воріт, але більше небезпеки виходило все-таки від гостей. Спочатку удар Ель Каддурі з близької відстані був заблокований захисником, сольний прохід Гусєва увінчався трохи неточним ударом, а за кілька хвилин до перерви після удару Олега зі штрафного м'яч пролетів над "дев'яткою".

Після перерви команди відразу ж узяли з місця в кар'єр. Спочатку динамівські захисники абсолютно забули про Сачка, залишивши нападника в центрі карного майданчика, звідки Василь точним ударом головою замкнув ідеальний навіс Маркоскі.

Втім, динамівці з відповіддю не забарилися. Результативним вийшов розіграш стандартного положення - Гусєв навісив зі штрафного, а Леандро Алмейда підкараулив помилку голкіпера і переправив м'яч в порожні ворота.

Обмінявшись забитими м'ячами, команди продовжували грати на зустрічних курсах. Втім, особливо небезпечних моментів біля обох воріт практично не виникало. Аж до 84-ї хвилини, коли Краснопьоров отримав м'яч на лінії карного майданчика і ідеальним по точності ударом відправив м'яч у кут воріт Бойка. А коли секундомір відраховував компенсований час, воротар "Динамо" некоректно обійшовся у своїх володіннях з Маркоскі, і Безус ударом з "точки" встановив остаточний рахунок у матчі.

Таким чином, "Ворсклі" вдалося перервати 27-матчеву серію без перемог у матчах з "Динамо". До того ж, полтавчани обійшли киян у турнірній таблиці.

Нагадаємо, що вже у вівторок, 17 серпня, "Динамо" зіграє перший матч з "Аяксом" у плей-оф раунді Ліги чемпіонів.