"Ворскла" розгромила "Іллічівець" з тенісним рахунком

"Іллічівець" - "Ворскла" - 2:6© fcilyich.com.ua
Спорт 13 листопада, 2010, 19:45 2099
"Ворскла" забила у ворота "Іллічівця" шість м'ячів, на що господарі відповіли лиш двома.

Доволі несподівано завершився матч 17-го туру Прем'єр-ліги у Маріуполі. "Ворскла" забила у ворота місцевого "Іллічівця" шість м'ячів, на що господарі відповіли лиш двома.

Полтавці з перших хвилин гри захопили центр поля, підготували плацдарм для атак і у першому таймі забили два м'ячі. На 19-й хвилині Кулаков прострілив, Сачко забив - 0:1. Під кінець тайму Маркоскі скористався відмінною передачею Краснопьорова і перекинув Романенка ударом головою.

Господарі забили швидкий гол на перших хвилинах другого тайму. Антонов уникнув офсайду і забив головою після навісу Кривошеєнка. "Іллічівець" відчув, здавалося б, запах крові і повинен був рватися вперед, щоб здобути результат у рідних стінах.

Але замість цього маріупольці зупинилися, а з захисниками стало коїтися щось незрозуміле. На 60-й хвилині Сачко після подачі кутового ударом головою забив свій другий м'яч, а через чотири хвилини Василь оформив хет-трик вже ногою.

Через п'ять хвилин Романенко вп'яте дістав м'яча з сітки. Єсін забив після передачі Маркоскі.

Згодом господарі забили другий гол - Костянтин Кравченко відзначився після подачі кутового, але останнє слово гості залишили за собою. Даллку навісив і Селін забив.

Кількість голів, пропущених "Іллічівцем" в чемпіонаті, справді вражає. Маріупольці пропустили вже 42 м'ячі.

В турнірній таблиці "Ворскл"а піднялась на шосте місце, а маріупольці залишаються біля зони вильоту. Щоправда, команди розділяє лише п'ять очок.

Цікаво, що у Маріуполі відбулась найбільша перемога "Ворскли" за всю історію виступів у елітному дивізіоні. З різницею в чотири м'ячі біло-зелені вигравали сім разів, однак шість м'ячів в одній грі раніше не забивали.