"Ворскла" розгромила "Волинь" у першому турі

Полтавці розгромили Луцьк© fcvorskla.com.ua
Спорт 10 липня, 2010, 20:20 1784
У складі полтавців відзначились колишній лучанин Василь Сачко (двічі), Ахмед Янузі та Дмитро Єсін.

Луцька "Волинь" зазнала нищівної поразки від полтавської "Ворскли" у першому матчі після повернення в еліту. Гра першого туру Прем'єр-ліги, що проходила на стадіоні "Авангард", завершилась з рахунком 0:4 на користь полтавців.

Оборона господарів нагадувала прохідний двір. І вже на шостій хвилині легенда "Волині" Василь Сачко замкнув простріл Ярмаша. На 30-й хвилині Янузі забив класний гол, обігравши всю оборону суперника. Через десять хвилин Сачко хорошим ударом скористався помилкою Омоко і зробив рахунок розгромним.

Наприкінці зустрічі вже Єсін впіймав на "контратаці" лучан і обвідним ударом поставив крапку в матчі.

У "Волині" запам'ятався удар у стійку у виконанні Дмитра Семочка на 61-й хвилині.

У другому турі лучани їдуть в гості до "Дніпра", а полтавці приймають "Іллічівець".