"Ворскла" сенсаційно перемогла у Донецьку

"Металург" Донецьк - "Ворскла" - 1:3© vorskla.com.ua
Спорт 15 квітня, 2010, 19:19 1212 3
Полтавська "Ворскла" сенсаційно перемогла донецький "Металург" у матчі 25-го туру Прем'єр-ліги.

Полтавська "Ворскла" сенсаційно перемогла донецький "Металург" у матчі 25-го туру Прем'єр-ліги. Гра, що проходила у Донецьку, завершилась з рахунком 1:3 на користь полтавців.

Господарі відкрили рахунок на 44-й хвилині. Пенальті реалізував Маріо Серджіо. А у компенсований до першого тайму час гол у відповідь забив Василь Сачко, якого "загубили" захисники, які, вочевидь, подумки були вже у роздягальні.

На 58-й хвилині Янузі обіграв Чечера і пробив повз Дішленковича. А на 73-й хвилині перевагу "Ворскли" закріпив Матвєєв, що головою відправив м'яч у ворота після подачі з кутового.

"Ворксла" остаточно забезпечила себе від пониження в класі. А от донецький "Металург", судячи з останніх ігор і безпосередньо сьогоднішнього матчу, чемпіонатом вже особливо не цікавиться.

На думках у "металургів", вочевидь, фінал Кубка України проти "Таврії", яка у чемпіонаті відірвалась від донеччан на 5 очок.