"Ворскла" у феєричному матчі перемогла "Таврію"

Безмежна радість полтавчан / Фото: vorskla.com.ua

Підопічні Миколи Павлова, поступаючись з рахунком 1:2, забили два м'ячі на останніх хвилинах.

Полтавська "Ворскла" здобула неймовірну перемогу над "Таврією" у матчі 14-го туру чемпіонату України.

Підопічні Миколи Павлова, поступаючись з рахунком 1:2, забили два м'ячі на останніх хвилинах матчу.

На 89-й хвилині Курілов бив головою після подачі з кутового, м'яч рикошетом від Василя Сачка опинився у сітці. А на другій компенсованій хвилині Ахмед Янузі ударом з-за меж штрафного приніс господарям три очки.

Ця перемога дозволила полтавцям піднятися на шосте місце у турнірній таблиці, а "Таврія" опустилася на 9-е.