"Ворскла" вирвала нічию на полі "Металіста"

"Ворскла" здобула очко / Фото: vorskla.com.ua

"Ворскла", поступаючись у Харкові з рахунком 0:2, видряпала нічию у заключні хвилини матчу.

У центральному матчі 15-го туру чемпіонату України "Металіст" і "Ворскла" зіграли у бойову нічию в Харкові.

Господарі розривали оборону суперника у першому таймі, забивши два м'ячі. Натомість гості краще діяли у другій половині гри, що вилилося у два голи у ворота Дішленковича.

Отже, "Металіст" завершив перше коло на третьому місці, а "Ворскла" піднялася на четверте. Щоправда, полтавчан ще можуть потіснити кілька команд, які свої матчі 15-го туру зіграють у неділю та понеділок.

У четвер "Ворскла" та "Металіст" проведуть домашні матчі у Лізі Європи проти бельгійського "Стандарда" та шведського "Мальме" відповідно. Прямі трансляції дивіться на каналі "2+2" та на "Проспорті".

А наступної неділі на "Металіст" чекає домашня битва з київським "Динамо" у 16-му турі чемпіонату.

Прем'єр-ліга. 15-й тур

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Віктор Швецов (Одеса)

МЕТАЛІСТ Харків - ВОРСКЛА Полтава - 2:2

Металіст: 81. Дішленкович, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 15. Фініньо, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 8. Едмар, 11. Соса, 10. Хав'єр (5. Шелаєв, 77), 77. Тайсон (33. Девіч, 69), 21. Крістальдо (7. Валяєв, 61)

Запасні: 29. Горяїнов, 22. Обрадович, 19. Торрес, 23. Бланко

Ворскла: 1. Долганський, 2. Матвеєв (77. Оберемко, 46), 4. Даллку, 33. Селін, 78. Курілов, 48. Чеснаков, 9. Безус, 10. Маркоскі, 82. Ребенок, 11. Кривошеєнко (7. Єcін, 90+3), 27. Янузі (17. Сачко, 90+4)

Запасні: 12. Величко, 13. Пєсков, 34. Ткачук, 20. Закарлюка

1:0 Клейтон Шав'єр, 17 (Вільягра віддав пас на Шав'єра і той ударом з меж штрафного майданчика відкрив рахунок)

2:0 Хосе Соса, 37 (Тайсон обігрався з Вільягрою і відмінним пасом знайшов Сосу, який з гострого кута перекинув м'яч через Долганського)

2:1 Роман Безус, 70 (Даллку навісив з правого флангу і Безус ударом через себе пробив під поперечину. Гол-красень)

2:2 Андрій Оберемко, 88 (Даллку навішує з правого флангу і Оберемко ударом головою розстріляв ворота господарів)

Попередження: Йован Маркоскі, 42; Олексій Курілов, 52; Володимир Чеснаков, 73; Фініньо, 79

"Шахтар" завершив перше кого перемогою над "єгиптянами" (відео)