"Ворскла" вийшла у плей-офф раунд Ліги Європи (відео)

"Ворскла" вийшла у плей-офф© uefa.com
Спорт 4 серпня, 2011, 21:36 2667 2
Голи Сергія Закарлюки і Павла Ребенка забезпечили "Ворсклі" перемогу над лідером ірландської Прем'єр-ліги.

Полтавська "Ворскла" зробила ще один крок до групового турніру Ліги Європи. Підопічні Миколи Павлова впевнено перемогли лідера ірландської Прем'єр-ліги "Слайго Роверс" у третьому кваліфікаційному раунді турніру.

Після домашньої нульової нічиєї полтавці перемогли ірландців на їхньому полі з рахунком 2:0.

На 16-й хвилині рахунок відкрив Сергій Закарлюка. Ребенок пройшов лівим флангом, віддав пас у центр на Сачка, а Василь розвернувся і скинув під удар Закарлюки. Сергій не схибив.

А за хвилину Павло Ребенок подвоїв  перевагу полтавців . Кривошеєнко пройшов правим флангом і прострілив у центр, а Ребенок переправив м'яч у сітку.

У другому таймі полтавці створили з десяток моментів біля воріт суперника, але м'яч вперто не йшов у ворота. Двічі господарів врятувала поперечина.

Відзначимо, що свого суперника по плей-офф раунду "Ворскла" дізнається у п'ятницю, 5 серпня. Полтавці будуть "несіяними".