"Ворскла" впевнено перемогла "Карпати" (відео)

Футболісти "Ворскли"© vorskla.com.ua
Спорт 1 серпня, 2011, 08:31 1304
"Ворскла", обігравши "Карпати" у Львові піднялася на другу сходинку в турнірній таблиці.

Львівські "Карпати" продовжують терпіти невдачі у чемпіонаті України. У четвертому турі підопічні Олега Кононова зазнали поразки від полтавської "Ворскли" з рахунком 0:2.

Пропустивши гол вже на 3-й хвилині матчу (відзначився Йован Маркоскі), господарі так і не змогли нав’язати ворсклянам свою гру.

А коли в другому таймі полтавчани забили вдруге (забив Василь Сачко), долю зустрічі на їхню користь практично було вирішено.

Тож перша частина всеукраїнського "зелено-білого" дербі закінчилася повним розчаруванням для Львова і безмежною радістю для Полтави.

В турнірній таблиці "Ворскла" піднялася на високу другу сходинку, а Карпати залишаються на 14-му місці.

Відзначу, що перед грою обидві команди разом з вболівальниками хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого два дні тому одного з найвідданіших фанатів "Карпат" Сашка Шаленного, якому 13-го жовтня виповнилося б лише 23 роки…

Нагадаємо, що у четвер на "Карпати" та "Ворсклу" чекають вояжі до Ірландії, де львів'яни та полтавці проведуть матчі-відповіді третього кваліфай-раунду Ліги Європи.