"Ворскла" впевнено перемогла у першому матчі Ліги Європи (відео)

"Ворскла" стартує з перемоги© fcvorskla.com.ua
Спорт 14 липня, 2011, 23:33 2316 1
"Ворскла" з комфортним рахунком 2:0 обіграла на виїзді північноірландський "Гленторан".

Полтавська "Ворскла" стартувала з перемоги у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Підопічні Миколи Павлова обіграли на виїзді північноірландський "Гленторан" з рахунком 2:0.

Обидва м'ячі полтавці забили у першому таймі. На 29-й хвилині рахунок відкрив Роман Безус. Іван Кривошеєнко навісив від кутового прапорця, Володимир Чеснаков головою скинув м'яча на Безуса, і той переправив його у сітку.

Через дев'ять хвилин перевагу українців подвоїв Ахмед Янузі. Албанець втік на побачення з Аароном Хоггом і спокійно переграв воротаря "Гленторана".

У другому таймі полтавці зіграли другим номером, створивши чимало гострих моментів біля воріт господарів.

Хоча більше забити не судилося, проте й 2:0 - комфортний рахунок перед матчем у Полтаві, який відбудеться 21 липня.