"Ворскла" впевнено розібралася з "Чорноморецем" (відео)

"Ворскла" розгромила "Чорноморець"© fcvorskla.com.ua
Спорт 10 вересня, 2011, 18:58 1626
Голи Ахмеда Янузі, Артема Громова та Павла Ребенка принесли команді Миколи Павлова другу домашню перемогу у Прем'єр-лізі.

Полтавська "Ворскла" впевнено перемогла одеський "Чорноморець" у матчі 9-го туру чемпіонату України з рахунком 3:1.

Перші небезпечні моменти у грі створили гості. Спочатку Каськов пробив поруч з дев'яткою після розіграшу штрафного. А кілька хвилин потому Бурдужан не зумів перекинути м'яч через Долганського.

А на 21-й хвилині воротар "Чорноморця" Дмитро Безотосний підніс неприємний "подаруночок" своїй команді, залишивши її у меншості. Дмитро вийшов на перехоплення, збивши Кривошеєнка за межами штрафного майданчика.

"Ворскла" одразу скористатися чисельною перевагою. Ахмед Янузі безперешкодно пробив головою у ворота після навісу Закарлюки з кутового – 1:0.

Другий гол підопічні Миколи Павлова організували на 60-й хвилині. Безус віддав хорошу передачу на Громова. Артем переграв Євгена Паста, який невдало вийшов на перехоплення. І потім точно пробив з гострого кута.

А після чергової серії невлучних ударів полтавчан, Павло Ребенок з-за меж штрафного майданчика потужно пробив під поперечину. Паст лише проводжав м'яч очима.

Гол-престижу "Чорноморець" провів на 81-й хвилині. Андрій Донець в один дотик відправив м'яч у правий кут воріт після подачі зі штрафного Політилом.

Таким чином, "Ворскла" здобула другу домашню перемогу у Прем'єр-лізі. А "Чорноморець" досі не знає радості перемог.

Нагадаємо, що у четвер, 14 вересня, на "Ворсклу" чекає битва з данським "Копенгагеном" у Лізі Європи. Початок зустрічі, яка відбудеться на стадіоні "Фредріксберг", - о 20:00 за київським часом.

Пряму трансляцію дивіться на телеканалі "2+2" та на сайті "Проспорт".