"Ворсклі" не вдалося обіграти ірландців у Лізі Європи (відео)

"Ворскла" - "Сліго Роверс" - 0:0© vorskla.com.ua
Спорт 29 липня, 2011, 07:00 2338 2
Підопічні Миколи Павлова зіграли у нульову нічию з лідером ірландської Прем'єр-ліги "Слайго Роверс".

Полтавській "Ворсклі" не вдалося обіграти лідера чемпіонату Ірландії "Слайго Роверс" у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Якщо у першому таймі полтавці постійно створювали загрозу біля воріт суперника, то по перерві атаки українців розбивалися об залізобетонний оборонний мур гостей.

В той же час, за перші 45 хвилин ірландці вкрай рідко доходили до володінь Сергія Величка. А от у другому таймі гості були близькими до взяття воріт. Найреальніший шанс мав Алан Кірбі, але ірландець з лінії площі воріт потрапив у поперечину.

Більше того, м'яч двічі побував у воротах господарів, але ірландці забивали обидва голи з порушенням правил.

Втім, нічийний рахунок не став катастрофою для полтавчан, яким за тиждень належить знайти ключ до воріт Брендана Кларка, тим більше, що результативна нічия в Ірландії буде на користь "Ворскли".

Повторний матч відбудеться 4 серпня у Слайго на стадіоні "Шоуграундс". Початок зустрічі - о 19:45 за київським часом.

Цікаво, що у внутрішніх змаганнях "Слайго Роверс" не пропускає протягом 9-ти останніх турів.

Нагадаємо, що інше українсько-ірландське протистояння завершилося на нашу користь - "Карпати" обігали "Сент-Патрікс" з рахунком 2:0.