Футболіст "Олімпіка" став автором найкрасивішого голу 7-го туру чемпіонату України

© ФК Олімпік
Спорт 18 вересня, 23:23 2094
Понад 62% читачів ТСН Проспорт проголосували за гол Андрія Богданова.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує результати голосування за супергол 7-го туру чемпіонату України.

Всі три голи-претенденти були забиті з-за меж штрафного майданчика. А найкращим наші читачі обрали гол півзахисника "Олімпіка" Андрія Богданова.

Усі найкрасивіші голи дивись на ТСН Проспорт у розділі Гол Туру.

Зоря - Сталь -2:2 (54')

Після навісу з кутового, Микита Каменюка виніс м'яч зі штрафного, Васін упіймав його на груди та пробив у дальній кут.

Топ-голи 7 туру УПЛ. Відео голу Дениса Васіна

Чемпіонат України 13 вересня, 16:28
Чемпіонат України-2016/17. 7 тур. Зоря - Сталь - 2:2. Денис Васін забив другий гол Сталі на 54-й хвилині.

САНЖАР ТУРСУНОВ
Ворскла - Волинь - 2:1 (74')

Гол узбекистанського легіонера, який повернувся до Полтави у серпні, став переможним для "Ворскли". Санжар зі "стандарту" красиво закрутив м'яч у дальню дев'ятку.

Топ-голи 7 туру УПЛ. Відео голу Санжара Турсунова

Чемпіонат України 13 вересня, 16:26
Чемпіонат України-2016/17. 7 тур. Ворскла - Волинь - 2:1. Санжар Турсунув забив переможний гол полтавчан на 74-й хвилині

АНДРІЙ БОГДАНОВ
Олімпік - Дніпро - 3:0 (50')

Хавбек забив всі три голи у матчі. На десерт Андрій зльоту пробив з-за меж штрафного - м'яч від поперечини влетів у спину Шеліхову та опинився у сітці.

Топ-голи 7 туру УПЛ. Відео голу Андрія Богданова

Чемпіонат України-2016/17. 7 тур. Олімпік - Дніпро - 3:0. Андрій Богданов оформив хет-трик у матчі, а його третій гол на 50-й хвилині потрапив у наше голосування.