Всі результати 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Радість футболістів "Легії" / Фото: gazeta.pl

Сенсації відбулися у Варшаві, Ларнаці та Баку.

У вівторок та середу відбулися перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Віце-чемпіон України "Дніпро" дебютував у Лізі чемпіонів нічиєю з данськими "левами". Цей результат залишає дніпрянам хороші шанси на вихід до наступного раунду.

А головна сенсація відбулася у Варшаві, де місцева "Легія" розгромила шотландський "Селтік" з рахунком 4:1.

Пропустивши першими (Макгрегор, 8 хв), поляки швидко відігралися зусиллями Радовича (10 хв). Ще до перерви Мірослав оформив дубль. У другому таймі відзначилися Міхал Жиро та Якуб Косецкі.

До того ж, поляки не реалізували два 11-метрових. Капітан "вояків" хорват Івіца Врдоляк не забив пенальті на 59-й і 87-й хвилинах, обидва рази не влучивши у ворота.

Сенсація відбулася і у Баку, де місцевий "Карабах" за суддівства киянина Сергія Бойка переміг австрійський "Ред Булл Зальцбург". Вже на другій хвилині Даніло Діас вивів господарів уперед. На 77-й хвилині голеадор австрійців Соріано рахунок зрівняв, але на 86-й хвилині Рейналдо приніс "Карабаху" перемогу. Все вирішиться в Австрії.

Кіпрський АЕЛ на радість Україні переміг удома "Зеніт". Скромно, але в Пітер кіпріоти їдуть у гарному настрої.

Інші кіпріоти, з АПОЕЛа, вирвали нічию у виїзному матчі з ХІКом. Програючи 0:2 після першого тайму, кіпріоти відігралися зусиллями Де Вінсенті і Шерідана наприкінці зустрічі.